Steel mate PTS800 V3 (priekiui ir galui)

Parkavimo sistema: Steel mate PTS 800 V3 skirta priekiui ir galui

Ši sistema pasižymi tuo, kad turi AWS (aktyvi automobilio apsauga) funkciją. Jos pagalba automobiliui artėjant prie jau priparkuoto automobilio gali būti skleidžiamas išorinis garsas ir/arba šviesos informacija. Tokiu būdu ši informacija girdima arba matoma kitiems vairuotojams arba pėstiesiems. Ši garsinė ir/arba šviesinė informacija veikia ir kai pravažiuoja automobilis. Tokiu būdu, šios sistemos pagalba, automobilio saugumas dar labiau padidinimas. AWS funkciją galima atjungti.


Savybės:

  • Automobilio galo ir priekio apsauga,
  • 8 davikliai
  • Daviklių spalvos: Juoda; Balta; Sidabrinė; Raudona; Auksinė.
  • Reakcijos laikas 0,08s
  • Du ekrano tvirtinimo variantai – ant panelės arba ant stiklo
  • Garsumo reguliavimas, galimybė pasirinkti garsinį signalą: standartinis (pypsėjimai) arba balsinis
  • Padidintas jutiklių jautrumas: priekiniai jutikliai nuo 0,1-0,3m iki 0,9-0,99m, galiniai jutikliai 0,1-0,3m iki 2,5m

Veikimo principas

Į galinį buferį sumontuojami 4 ultragarsiniai jutikliai. Įjungus atbulinę pavarą, jutikliai pradeda matuoti ir pateikinėti vaizdinę informaciją ekrane ir garsinę informaciją pyptelėjimų pagalba. Ekrane galima matyti, kurioje pusėje labiau artėjama prie kliūties. Taip pat artėjimą prie kliūties galima išgirsti iš vis dažnėjančių pyptelėjimų. Kai kliūtis yra visai arti girdimas ištisinis garso signalas.

Į priekinį buferį montuojami taip pat 4 ultragarsiniai jutikliai. Paspaudus stabdžio pedalą, kai yra mažiau negu 0,8m., priekiniai jutikliai taip pat pradeda matuoti ir pateikinėti vaizdinę informaciją ekrane ir garsinę informaciją pyptelėjimų pagalba. Ekrane taip pat galima matyti, kurioje pusėje labiau artėjama prie kliūties. Taip pat artėjimą prie kliūties galima išgirsti iš vis dažnėjančių pyptelėjimų. Kai kliūtis yra visai arti girdimas ištisinis garso signalas