APIE MUS

UAB „Automobilių kryptis“ įkurta 1996m.

Įmonė yra sertifikuota ir gali montuoti automobilių apsaugos sistemas. Įmonė yra asociacijos „Apsaugos Verslo Grupė“ narė.

Bendradarbiaujame su didžiausiomis Lietuvos draudimo bendrovėmis – Lietuvos draudimas, Ergo, Seesam, IF, Gjensidige ir kitomis.

Įvertiname automobilių signalizacijos lygį ir išrašome pažymas draudimo bendrovėms. Montuojame I-o(pirmo), II-o(antro), III-io(trečio) ir IV-o(ketvirto) lygio apsaugos sistemas. Montuojame kokybišką, sertifikuotą ES įrangą. Įrangai ir montavimo darbams suteikiame garantiją.

Meistrai dirbantys įmonėje turi virš 20 metų patirtį ir turi aukštąjį išsilavinimą elektronikos srityje. Įmonėje kontroliuojama darbų kokybė. Pagrindinis mūsų tikslas – kad kiekvienas klientas gautų kokybišką paslaugą už priimtiną atlygį.

Įmonė teikiai autoelektriko bei kompiuterinės diagnostikos paslaugas. Turime įsigiję reikiamą įrangą (universalius ir specializuotus diagnostinius įrenginius), todėl galime aptarnauti įvairių markių automobilių elektros įrangą.

Įmonės patyrę auto elektrikai sutaisys jūsų automobilį per trumpiausią laiką.

Prekiaujame automobilių parkavimo sistemomis, led žibintais, kokybiškomis Osram ir Philips lemputėmis, abs davikliais, oro srauto matuoklėmis, lambda zondais, variklio veleno davikliais, akumuliatoriais Varta, Bosch, kompresoriais kondicionieriams, aušinimo radiatoriais, žibintais, alkūninio ir paskirstymo veleno davikliais ir t.t. Turime sudarę sutartis su kelias detalių tiekėjais, todėl galėsime Jums pasiūlyti detales konkurencingomis kainomis ir greičiausiais terminais.

Klientui pageidaujant užsiimame ir naudotų detalių paieška.

Montuojame, remontuojame automobilių signalizacijas, parkavimo sistemas, automobilių pečiukus, valytuvų mechanizmus, centrinius durų užraktus, langų pakelėjus, variklio valdymo kompiuterius, borto kompiuterius, remontuojame ABS,ESP,Air Bag, variklio valdymo sistemas. Atliekame kompiuterinę diagnostiką ir remontą įvairių markių automobiliams.

Perdarome amerikietiškų automobilių šviesas ir pritaikome prie europinių standartų.

Atliekame kondicionierių pildymo paslaugas.