AUTO SIGNALIZACIJOS

Automobilio apsaugos sistema yra būtina norint draustis Kasko draudimu. Automobilio šeimininkas turi pasirūpinti, kad į jo automobilį būtų sumontuota reikiamo lygio signalizacija. Reikalaujamas lygis priklauso nuo pasirinktos draudimo bendrovės. Draudikai atsižvelgia į automobilio vertę, vagysčių dažnį pagal markę, modelį, gamybos metus, komplektavimą. Pasirenkant draudimo bendrovę reikia žiūrėti ne tik į mažiausią siūlomą kainą už draudimą, bet įvertinti kokio lygio apsaugos sistemos jie reikalaus. Viena bendrovė tam pačiam automobiliui gali reikalauti stebėjimo sistemos su mėnesiniu abonentiniu mokesčiu, o kitai užteks automobilyje jau gamykliškai esančio imobilizatoriaus. Mes padedame klientui išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą.

Draudimo bendrovių reikalavimai apsaugos sistemoms

Atliekame jau esamų apsaugos sistemų įvertinimą ir nemokamai išrašome pažymas draudimo bendrovėms.

Montuojame kokybiškas, sertifikuotas ES automobilių signalizacijas, kurios atitinka I (1 pirmą);  II (2 antrą); III (3 trečią) ir IV (4 ketvirtą) draudimo bendrovių lygius. Sumontavę automobilio apsaugos sistemą pažymą draudimui išrašome nemokamai.

III ir IV lygio apsaugos sistemos su montavimo darbais kainos prašom teiraukites telefonu.

II lygio apsaugos sistemos kaina skaičiuojama individualiai, priklausomai nuo automobilio. Ji susideda iš keleto komponentų, kurių dalis gali būti sumontuota jau gamykloje. Pradžioje automobilis apžiūrimas ir įvertinama, ar jame yra sumontuota ir veikianti sertifikuota apsauga, tuomet nustatoma, ko dar trūksta iki II draudimo bendrovių reikalavimų lygio. Pirmo, antro ir trečio lygio reikalavimai skirtingose draudimo bendrovėse yra skirtingi.

PRODUKTAI

EUROSEC E50

EUROSEC E50M

EAGLEMASTER LT5200

AMPIO CAN

GN7C

GN7C W