PEIDŽERINĖS DVIPUSIO RYŠIO SIGNALIZACIJOS

Eaglemaster E5 G7

Tai yra dvipusio ryšio apsaugos sistema. Tokia sistema pravers jums jei būdami parduotuvėje, kine, ar kokiame renginyje norite neprarasti automobilio kontrolės. Sistema miesto sąlygomis užtikrina 100-500 metrų gaunamos informacijos atstumą. Atviroje vietovėje šis atstumas siekia iki 1500metrų. Gaunamų pranešimų atstumas priklauso nuo kliūčių tarp automobilio ir pultelio, nuo pultelio baterijos įtampos lygio. Signalizacijos pultelis skystųjų kristalų ekrane informuos apie sergėjimo sistemos būklę -įjungta ar išjungta, taip pat apie suveikusi smūgio jutiklį, bandymą įjungti degimą ar atidaryti duris.

Sistema komplektuojama vienu dvipusio ryšio pulteliu su skystų kristalų ekranu ir vienu vienpusio ryšio atsarginiu pulteliu.

Eaglemaster E8 – dvipusio ryšio su variklio užvedimo funkcija

Ši apsaugos sistema tokia pati kaip ir prieš tai aprašytoji tik, kad turi nuotolinę variklio užvedimo funkciją. Ji tinka automobiliams tiek su automatine pavarų dėže tiek ir su mechanine. Variklį galėsite užvesti pultelio pagalba nuspaude mygtuką arba nustatytu laiku arba nustatytais laiko tarpais. Variklio užvedimą taip pat galima paleisti pagal nustatytą lauko temperatūrą. Automobilis lieka saugomas ir esant įjungtam varikliui. Pultelio skystųjų kristalų ekrane matysite visą reikiamą informaciją.

Montuojant apsaugos sistema su užvedimo funkcija būtina numatyti gamyklinio imobilizatoriaus apėjimą.